همراه همیشگی کسب و کار آنلاین

همراه همیشگی کسب و کار آنلاین

آوای هوشمند را بهتر بشناسیم.

طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ آوای هوشمند، حدود 7 سال پیش با هدف رونق کسب‌ و کارها با استفاده از فضای دیجیتال و وب سایت شروع به کارکرد. ما در این سال ها، به بیش چند صد کسب و کار و شرکت و سازمان …. ، خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ ارائه داده ایم. ما در آوای هوشمند خدمات مختلفی را برای هر مرحله از طراحی سایت سازمانی، شرکتی، فروشگاهی، شخصی و غیره ارائه می‌دهیم. این مراحل شامل سئوسایت ، طراحی سایت، بازاریابی دیجیتال، طراحی گرافیک، ثبت دامین و هاست، افزایش تعامل در رسانه‌های اجتماعی و استراتژی‌های ایجاد لینک و طراحی وب فریم ورک های اختصاصی لاراول و PHP و وردپرس و… است. خدمات ما برای کسب و کارهایی که با دیجیتال مارکتینگ سر و کار دارند و نیاز به یک آژانس با کیفیت بالا و کار بلد هستند، عالی است.

کسب و کار آنلاین آوای هوشمند

مدیران ارشد و سازمانی آوای هوشمند

حسین کریمیان برنامه نویس ارشد و فول استک

از سال ها قبل با ورود به صنعت کامپیوتر و نرم افزارها شروع به کار کرد تا امروز که برنامه نویس هوش مصنوعی و الگوریتم های پیشرفته است. از کار کردن با کارفرمایان بزرگ حوزه اینترنتی لذت می برد. 

سعید کریمیان مهندس نرم افزار و مدیر پروژه

همزمان و در کنار برادرش شروع به ورود در دنیای اینترنت کرد. اکثریت پروژه های آوای هوشمند با مدیریت پروژه او به جلو پیش می رود. او می گوید این مسیر را منسجم تر از دیروز ادامه می دهیم.